Pero macneilli is een vlinder uit de familie van de spanners (Geometridae). De wetenschappelijke naam van de soort is voor het eerst geldig gepubliceerd in 2007 door R.M. Brown., 2007: A new species of Pero Herrich-Schäffer, 1895 (Lepidoptera: Geometridae) from Mexico. The Pan-Pacific Entomologist 83(3): 222-225.

Type holotype: "male. 9.II.1978. J.W. Johnson. genitalia slide no. no. RMB 763" instituut: Essig Museum of Entomology, University of California, Berkeley, Amerika typelocatie: "Mexico, Territory de el Sur de Baja California, Mulege"

macneilli